O NAS


Daniel zientek

ceo & founder of alpion group

Joanna Waryszak

Flexis

Ekspert w obszarze komunikacji marek. Swoją karierę zaczynała jako dziennikarz, przez kolejne lata zajmowała się PRem produktowym, digitalem oraz budowaniem wizerunku globalnych masterbrandów na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Miłośniczka zwierząt i promotorka filozofii work-life balance.

www.flexis.com.pl

Natalia Mróz

Propertigo / Aurum

Z wykształcenia producent teatralny. Jej pasją jest architektura oraz projektowanie wnętrz. Ścieżkę zawodową rozpoczęła w najlepszym studiu Gamedevovym w Polsce gdzie zdobyła szeroką wiedzę z zakresu administracji oraz zarządzania.

www.ag-aurum.pl ,www.ag-propertigo.pl

Małgorzata Okarma

Vertigo

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej. Od 2011 roku związana z branżą budowlaną, wcześniej zajmowała się analizą finansową i budżetowaniem. Priorytetem jest dla niej zgrany zespół, który nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy przy nietuzinkowych projektach. Uwielbia chodzenie po górach, dobry kryminał i eksperymenty w kuchni.

www.ag-vertigo.pl

Łukasz Kos

OCTO

Łukasz Kos, światowej sławy architekt. Jego realizacje zagościły niemal na całym świecie. Możecie spotkać je m.in. w Dubaju, Los Angeles, Nowym Yorku, Barcelonie, Seulu czy Singapurze. Został wielokrotnie nagrodzony w międzynarodowych plebiscytach, a publikacje jego prac pojawiły się w wydaniach tytułów jakich jak Elle Decor np. w Chinach.

www.ag-octo.pl

Wizja

Wizją naszej firmy jest tworzenie unikalnych inwestycji wyróżniających się prestiżowymi lokalizacjami, zastosowaniem najnowszych technologii oraz ponadczasową architekturą. Chcemy aby poszanowanie lokalnych społeczności i ich historii było wpisane w bryłę każdego budynku. Pragniemy udowadniać, że standard naszych realizacji i zastosowane w nich technologie to inwestycja w jakość własnego życia. Chcemy być nie największym ale najlepszym deweloperem w Polsce.

Misja

Najważniejsi są dla nas ludzie. Właśnie dlatego chcemy budować z mieszkańcami naszych inwestycji trwałe relacje wykraczające poza moment oddania kluczy. Dążymy do tego aby nieustannie umożliwiać im korzystanie z innowacyjnych technologii poprawiających komfort i jakość życia. Ekologiczne rozwiązania oraz produkty, oszczędzony czas i pieniądze to luksus współczesnych czasów, który pragniemy oferować. Aby spełniać założone standardy, tworzymy holistyczną strukturę grupy zapewniającą samowystarczalność od koncepcji, po realizację, sprzedaż i dalszą współpracę z klientami. Naszą misją jest jakość tworzonych budynków, budowanych relacji i życia jakie oferujemy. Alpion Group to inwestycja w jakość.

Social Media

Materiały do pobrania