KONTAKT


Bądź z nami w kontakcie

Interesuje Cię konkretna inwestycja, lub możliwość współpracy w wybranym przez Cibie zakresie? Napisz do nas!

Imie i nazwisko :

Telefon :

Email :

Wiadomość :

  • ul. Stanisława Noakowskiego 10/20 
    00-666 Warszawa
  • +48 505 818 534
  • contact@alpion.pl

Po zapoznaniu się z polityką prywatności zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Alpion sp. z o.o., wysyłając do nas swoje dane kontaktowe oświadczasz, że:

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Alpion sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-735) przy ul. Iwickiej 6/32, w zakresie niezbędnym do oferowania produktów i usług, w tym podmiotów współpracujących z Alpion sp. z o.o.

Wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Alpion sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-735) przy ul. Iwickiej 6/32, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych należykierować na adres mailowy contact@alpion.pl. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.

Social Media

Materiały do pobrania